Pracovní příležitosti

Přesto, že se snažíme o stabilní pracovní tým, tak se ani nám nevyhnou situace, kdy hledáme nové spolupracovníky. Pracovat u nás dává smysl. Aktuálně hledáme kandidáty na níže uvedené pozice.

Pokud máte zájem u nás pracovat, tak neváhejte a napište nám (info@hornomlynska.cz).


Pomocný asistent nebo asistentka k dětem se zdravotním postižením v Centru Filipovka (letní brigáda na dohodu o provedení práce)

Do našeho týmu hledáme výpomoc na letní prázdniny. V našem centru Filipovka pečujeme o děti se zdravotním postižením. Je to takový letní příměstský tábor pro děti, které potřebují zvýšenou péči. Budete pracovat s našimi zkušenými kolegyněmi a kolegy. Být v létě užitečný se přeci vyplatí.

Brigáda v období 1.7. – 31.8.2024. Pracovní týdny podle vaší volby, minimálně 3 pracovní týdny. 
Na dohodu o provedení práce s pracovní dobou pondělí (7:30 – 17:15) a úterý – pátek (7:45 – 17:15). 
Mzda 1.750 Kč/den (175 Kč/hodina).
Místo pracoviště Cetrum Filipovka na adrese 
Filipova 2013/1, Chodov, Praha 11.

Více informací najdete zde.

Pomocný asistent nebo asistentka k dětem se zdravotním postižením v bytě Kodymovka (letní brigáda na dohodu o provedení práce)

Do našeho týmu hledáme výpomoc na letní prázdniny. V našem bytě Kodymovka pečujeme o děti v rámci krátkodobých pobytů. Je to takový letní byt pro maximálně 4 děti, které potřebují zvýšenou péči. Budete pracovat s našimi zkušenými kolegyněmi a kolegy. Být v létě užitečný se přeci vyplatí.

Brigáda v období 8.7. – 27.7. a 5.8. – 1.9. 2024. Pracovní týdny a rozvrh směn podle vaší volby, minimálně 15 směn.
Na dohodu o provedení práce s pracovní dobou: ranní směna  6:00 – 14:30, odpolední směna 14:00 – 22:30 a noční směna 22:00 – 6:30. 
Mzda 175 Kč/hodina s příplatkem 25 Kč/hodina na noční směnu
Místo pracoviště mezonetový byt 5+1 na adrese Kodymova 2525, Stodůlky, Praha 13.

Více informací najdete zde.

Asistent pro děti a mládež se zdravotním postižením (pracovní smlouva)

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí pracovat pro děti a mladistvé se zdravotním postižením. Pomáháme dětem i jejich rodinám. Zkušenosti s obdobnou prací bereme jako výhodu nikoli jako podmínku. Nové kolegyně a kolegy rádi zaškolíme.

Pracovní smlouva na zkrácený nebo plný úvazek. Mzda při plném úvazku až 31.200 Kč + 1.900 Kč (stravenkový paušál). Nástup možný ihned, ale i později.

Více informací najdete zde.

Asistent pro děti a mládež se zdravotním postižením (dohoda o provedení práce)

Do našeho týmu hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí pomáhat dětem a mladistvým se zdravotním postižením. Pomáháme dětem i jejich rodinám. Zkušenosti s obdobnou prací bereme jako výhodu nikoli jako podmínku. Nové kolegyně a kolegy rádi zaškolíme.

Dohoda o provedení práce v rozsahu minimálně 25 hodin měsíčně. Mzda až 175 Kč/hodina + příplatek za práci o víkendu nebo v noci. Nástup možný ihned.

Více informací najdete zde.
Nahoru