Jak nám můžete pomoci

Každá minuta je příležitost udělat dobrý skutek

Hornomlýnská, o.p.s. je standardní neziskovou organizací poskytující registrované sociální služby a jako taková se neobejde bez široké pomoci a podpory ze strany státního rozpočtu, partnerských organizací, dárců a sponzorů.

Zařaďte se mezi ty, kteří nás již nyní podporují a přispějte i vy svou kapkou do mlýna. Díky Vaší pomoci budeme moci nejen zkvalitňovat naše služby, ale nabízet je i dalším potřebným.

Uvítáme jakoukoli formu pomoci a to jak finanční tak materiální. Pokud chcete, můžete také přiložit ruku k dílu na některé z našich dobrovolnických brigád.


Finanční příspěvek do naší veřejné sbírky

Veřejnou sbírku k získání peněžitých prostředků na projekty realizované naší společností jsem otevřeli 1. prosince 2014. Veřejná sbírka je řádně osvědčena Magistrátem hlavního města Prahy a můžeme ji konat na celém území České republiky. Finanční prostředky získané sbírkou ukládáme na náš transparentní bankovní účet.

Bez konkrétní částky.

Pokud nám chcete pomoct penězi, tak máte dvě možnosti JEDNORÁZOVĚ, nebo PRAVIDELNĚ. Peníze prosím zasílejte na náš transparentní bankovní účet č. 2200599563/2010 FIO Banka, Specifický symbol: 100, Variabilní symbol použijte podle uvážení, do poznámky k platbě prosím uveďte své jméno, nebo název společnosti. 

Na základě vaší žádosti, vám pro daňové účely vystavíme potvrzení o přijetí finančního daru. O toto potvrzení si napište na adresu info@hornomlynska.cz a specifikujte jednotlivé platby za které chcete potvrzení vystavit.
  


Věcné dary

V případě, že chcete pomoci věcným darem doporučujeme telefonickou domluvu na čísle 733 553 105. Jistě se najde něco, co aktuálně potřebujeme a co by pro nás bylo užitečné.


Givtování pro nás při nákupech na e-shopech

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to příště přes portál www.givt.cz a přimějte svůj e-shop, aby část vaší útraty poslal na dobrou věc!

Najdete na něm přes 1 750 nejznámějších e-shopů, a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou – naše organizace vždy dostane příspěvek.

Pokud Givt ještě neznáte, tak podrobnější informace naleznete na stránce Pomáhejte nám při nakupování na e-shopech.


Uspořádání oslavy, nebo akce s dobročinným přesahem

Netradiční, ale zajímavý způsob pomoci. Uspořádejte libovolnou akci (narozeninovou oslavu, společenské setkání, firemní akci, sportovní turnaj, apod.) a cíleně ji dejte dobročinný přesah (vyberte finanční příspěvek, pomozte nám se péči o zahradu, vyrobte nám užitečné věci, apod.). Uvidíte jakou tím uděláte radost nejen nám, ale také sobě a všem účastníkům.

K uspořádání takové akce Vám rádi zdarma poskytneme prostory našeho Komunitního centra, včetně kompletního zázemí a zahrady.

Pro inspiraci se můžete podívat jak nám touto formou přispěl Miroslav Chytil a Tomáš Brychta – Čtyřicítka nám přinesla přes 20.000 Kč.


 

Nahoru